طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت، طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

یک طراح سایت با توجه به اینکه در چه پروسه‌ای از طراحی سایت درگیر است، وظایف مختلفی دارد. به صورت کلی در طراحی و راه اندازی یک سایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end نیاز داریم.

طراحی سایت طراحی سایت در اصفهان طراحی وب

tarahiSite
فرایند سفارش
فرایند سفارش

مراحل انجام پروژه طراحی سایت

1

بررسی نیازهای مشتری و انتخاب پکیج مناسب

بررسی مخاطبین سایت ، بررسی بازار هدف با توجه به زمینه فعالیت و سلیقه کارفرما ودر نهایت انتخاب پکیج مناسب با نیاز مشتری
2

انتخاب و ثبت دامنه

ثبت دامنه با پسوند مناسب و اختصاص فضای رایگان جهت میزبانی وب (هاست)
3

طراحی گرافیک و برنامه نویسی سایت

طراحی اختصاصی و اعمال تغییرات با توجه به نظر کارفرما و شروع طراحی سایت
4

تحویل نهایی

تحویل کامل پروژه ، آموزش جهت مدیریت سایت و شروع پشتیبانی
درمورد انواع سایت ها بیشتر بدانید

سایت وردپرسی یا اختصاصی؟!

نمونه کار ها

دیگر خدمات ما

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در نوین به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین استفاده از گوشی های هوشمند روز به روز در حال افزایش است طوریکه در ایران از هر ۱۰ نفر ۸ نفر دارای تلفن همراه هستند و این امر بحث تبلیغات در بستر موبایل و همچنین در دسترس بودن از طریق موبایل را نسبت به گذشته با اهمیت تر میکند .

اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت و سئو را رعایت کنید . طراحی سایت، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد از این‌رو بهتر است طراحی سایت، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید.

مقالات

آخرین مقالات سایت

X